Fresh organic vegetables on a table close up

Ako to funguje

Zistite ako funguje naša donáška potravín domov

Spustili sme debničkový predaj – spôsob ako si môžete nakúpiť poctivé slovenské a farmárske potraviny, plodiny a produkty ako mäso, mäsové výrobky, mliečne výrobky, syry alebo aj cestoviny, čaje, strukoviny, medy či dokonca tofu a sojové produkty pre vegetariánov. Naša služba nekončí iba nákupom, Vašu zeleninu, ovocie, či produkty Vám dovezevieme až k Vám domov alebo do práce. “Princíp je jednoduchý. V našom internetovom obchode si jednoducho zostavíte svoju “debničku alebo box” z produktov, o ktoré máte záujem. Vyberiete si akú zeleninu, mäso, ovocie, syry či iné produkty chcete na Váš stôl. Minimálna hodnota nákupu nie je určená. Predaj je momentálne spustený pre Bratislavu, Nitru, Trnavu, Senec, Sereď a ich okolie.

Čo je to debnička resp. box?

Ide debničku naplnenú zeleninou a ovocím priamo od pestovateľa alebo výrobkami priamo od výrobcu.

Každý tovar či potravina je označená informáciou kto je pestovateľ či producent, od ktorého Vám bude chutiť.  Momentálne používame prepravníky – prútené košíky a papierové boxy – krabice. Taktiež pre malé nákupy používame aj papierové tašky. Vždy, keď Vám potom Váš nákup dovezieme domov, alebo si prídete vyzdvihnúť vami objednaný nákup na naše odberné miesto, je možné vymeniť nový prepravník za starý (spolu takto šetríme životné prostredie).

Kedy budem mať svoju debničku doma?

Rozvoz Vašich nákupov sa realizuje v aktuálnom týždni od utorka do soboty v čase od 14:00 do 20:00. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky ako napr. požadujete doručenie skôr, do práce, prípadne môžete iba v určitý čas, poprosíme, uveďte túto informáciu do poznámky.

Doručovanie domov – Debničkovanie

dabnickovanie donaska

 

mrkvicka-ikonkaDoručujeme domov a na odberné miesta

mrkvicka-ikonkaNákup si vyskladáte presne podľa toho, čo si želáte

mrkvicka-ikonkaPoužívame vratný papierový box

mrkvicka-ikonkaRozvozy prebiehajú od poobedia až večer

mrkvicka-ikonkaDovoz nad 40 EUR zdarma: Bratislava, Nitra, Trnava, Senec, Sereď a ich okolie